KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17155304
nr 1715 5304
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -55, Lars S, Stilleben, 27x46 cm, yttermått inklusive ram: 32x55 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 augusti 2025
kl 18:25:27
100 kr
300 kr
700 kr